Potrzeba nowych Micro-trenerów !

Wszyscy trenerzy i referenci, którzy pracują dla IOM, przechodzą wymagający proces wyboru. Następnie trenerzy zostają akredytowani przez kierownictwo dydaktyczne Instytutu Microtraining w formie modułowego systemu certyfikacji.

Adepci na Micro-trenerów są szkoleni teoretycznie m.in. o osobliwościach metodycznej formy Blended Learning i wymaganiach Mikrotrainigów, aby później w praktyce w ramach certyfikacji udowodnić swoje kompetencje jako Microtrainer.

W ten sposób nasza grupa utalentowanych trenerów ciągle rośnie, przy czym przywiązujemy dużą wagę do konsekwentnego utrzymania jakości oraz ciągłej komunikacji z naszymi ekspertami z grupy trenerów.

Jesteście Państwo zainteresowani długoterminową współpracą z Institute of Microtraining?

Przed ewentualną współpracą, chcemy uzyskać dokładne informacje o Tobie i Twoich kwalifikacjach. Aby dostać się do procesu aplikacji, prosimy o kontakt z naszym menedżerem pod trainer@micro-training.com. Twoje dokumenty będą sprawdzane w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych przez jednego z naszych menedżerów i otrzymasz od nas informacje o możliwościach współpracy. Oczywiście, gwarantujemy Ci poufne traktowanie dokumentów.

Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Jesteś trenerem/trenerką ? Potrzebujemy Ciebie!

Zostań członkiem naszego systemu. Razem z naszymi partnerami franczyzy wniesiemy Microtraining do przodu. Oferujemy szereg korzysci i podejmowania współpracy n równych warunkach możliwych.

Państwa nazwisko (wymagane pole)

Wasz adres E-Mail (wymagane pole)

Telefon

Wiadomość